INĐIJA

Lige
Super "B" liga
Sezone
2021/2022, 2022/2023, 2023/2024
Grad

Trener Žarković Boris

Rođendan
27.02.2023.

INĐIJA

IgračDate of BirthGol
Grozdić Miroslav27.02.2023.80
Bogojević Nikola27.02.1998.70
Draško Mladenko29.06.2005.65
Ristić Ognjen27.02.2023.58
Marinković Boško27.02.2023.58
Aćimov Rastko08.04.2001.51
Živković Uroš27.02.2023.50
Spasić Lazar26.05.2003.40
Stanić Aleksa15.04.2000.37
Jevtović Ognjen27.02.2023.35
Baljak Milan27.02.2023.27
Abramović Jovan18.11.2003.25
Balić Darko18.02.1987.24
Mandić Milić Vasilije08.09.2003.18
Ćosić Nikola07.11.2004.16
Dušanić Uroš19.05.2001.11
Vušurović Igor14.12.2000.10
Petrović Dušan27.02.2023.8
Novaković Nikola21.07.1997.2
Draško Marko21.03.2004.2
Živković Vladimir27.02.2023.1
Ćućuz Milan15.01.1986.1
Bozoljac Dušan05.01.1985.0
Ćućuz Vojislav04.05.1983.0
Milojević Zoran13.02.1989.0
Križanovski Milovan23.05.1989.0
Šotra Đorđe02.04.1996.0
Boroja Marko25.10.2007.0
Stanković Vladimir05.12.1981.0
Živković Vladimir14.09.2004.0

Super “B” liga – sezona 2021/2022

PozTimUtPobNerPorgol+gol-razBod
122201163548614941
22215165915444731
3221129654651324
422111106266002623
52211110582614-3223
622102105805621822
722101116676274021
8229310641680-3921
9228311604598619
10228212614648-3418
11225314580661-8113
12223217591694-1038

Super B liga – sezona 2022/2023

PozTimUtPobNerPorgol+gol-razBod
12216156576035433
22213636315686332
32213456455786730
42213366846127229
52213276185823628
6221219623624-125
72210012595610-1520
82210012607634-2720
9227312689697-817
10225314609671-6213
11224117595692-979
12224018573655-828

Raspored

(17. kolo)
18:30
Inđija

INĐIJA - VRBAS Petrol

Utakmica

(16. kolo)
22 - 23
Subotica

SPARTAK - INĐIJA

(15. kolo)
32 - 27
Inđija

INĐIJA - LAVOVI BP

(14. kolo)
26 - 26
Beograd

SU LAVOVI - INĐIJA

(13. kolo)
35 - 32
Inđija

INĐIJA - RADNIČKI

(12. kolo)
27 - 27
Crvenka

CRVENKA Jaffa - INĐIJA

(11. kolo)
28 - 29
Sivac

SIVAC 69 - INĐIJA

(10. kolo)
27 - 24
Inđija

INĐIJA - SINĐELIĆ

(9. kolo)
24 - 25
Inđija

INĐIJA - KIKINDA Grindex

(8. kolo)
26 - 28
Gajdobra

HERCEGOVAC - INĐIJA

(7. kolo)
25 - 25
Inđija

INĐIJA - KOLUBARA

(6. kolo)
32 - 22
Vrbas

VRBAS Petrol - INĐIJA

(5. kolo)
28 - 21
Inđija

INĐIJA - SPARTAK

(4. kolo)
22 - 37
Bačka Palanka

LAVOVI BP - INĐIJA

(3. kolo)
30 - 28
Inđija

INĐIJA - SU LAVOVI

(2. kolo)
29 - 32
Obrenovac

RADNIČKI - INĐIJA

(1. kolo)
32 - 31
Inđija

INĐIJA - CRVENKA

(22. kolo)
40 - 31
Inđija

INĐIJA - SU LAVOVI

(21. kolo)
33 - 33
Smederevo

SMEDEREVO - INĐIJA

(20. kolo)
34 - 29
Vrbas

VRBAS Petrol - INĐIJA

(19. kolo)
35 - 24
Inđija

INĐIJA - APATIN

(18. kolo)
33 - 27
Ub

UB - INĐIJA

(17. kolo)
39 - 28
Inđija

INĐIJA - SINĐELIĆ

(16. kolo)
34 - 24
Subotica

SPARTAK - INĐIJA

(15. kolo)
38 - 32
Inđija

INĐIJA - SIVAC 69

(14. kolo)
22 - 32
Lazarevac

KOLUBARA - INĐIJA

(13. kolo)
35 - 36
Inđija

INĐIJA - HERCEGOVAC

(12 kolo)
29 - 28
Crvenka

CRVENKA - INĐIJA

(11 kolo)
33 - 29
Beograd

SU LAVOVI - INĐIJA

(10 kolo)
23 - 33
Inđija

INĐIJA - SMEDEREVO

(9 kolo)
29 - 33
Inđija

INĐIJA - VRBAS Petrol

(8 kolo)
36 - 29
Apatin

APATIN - INĐIJA

(7 kolo)
25 - 29
Inđija

INĐIJA - UB

(6 kolo)
40 - 40
Beograd

SINĐELIĆ - INĐIJA

(5 kolo)
34 - 33
Inđija

INĐIJA - SPARTAK

(4 kolo)
32 - 26
Sivac

SIVAC 69 - INĐIJA

(3 kolo)
26 - 28
Inđija

INĐIJA - KOLUBARA

(2 kolo)
24 - 28
Gajdobra

HERCEGOVAC - INĐIJA

(1 kolo)
40 - 40
Inđija

INĐIJA - CRVENKA

(22 kolo)
32 - 30
Smederevo

SMEDEREVO - INĐIJA

(21 kolo)
27 - 24
Inđija

INĐIJA - CRVENKA

(20 kolo)
30 - 27
Velika Plana

MORAVA - INĐIJA

(19 kolo)
33 - 29
Inđija

INĐIJA - VRBAS Petrol

(18 kolo)
27 - 28
Beograd

VOŽDOVAC 2012 - INĐIJA

(17 kolo)
19 - 22
Inđija

INĐIJA - KIKINDA Grindex

(16 kolo)
34 - 23
Ub

UB - INĐIJA

(15 kolo)
31 - 28
Inđija

INĐIJA - APATIN

(14 kolo)
28 - 26
Beograd

SINĐELIĆ - INĐIJA

(13 kolo)
27 - 24
Inđija

INĐIJA - KOLUBARA

(12 kolo)
33 - 34
Sivac

SIVAC 69 - INĐIJA

(11 kolo)
15 - 18
Inđija

INĐIJA - SMEDEREVO

(10 kolo)
40 - 27
Crvenka

CRVENKA - INĐIJA

(9 kolo)
28 - 31
Inđija

INĐIJA - MORAVA

(8 kolo)
34 - 29
Vrbas

VRBAS Petrol - INĐIJA

(7 kolo)
39 - 27
Inđija

INĐIJA - VOŽDOVAC 2012

(6 kolo)
25 - 18
Kikinda

KIKINDA Grindex - INĐIJA

(5 kolo)
33 - 29
Inđija

INĐIJA - UB

(4 kolo)
37 - 30
Apatin

APATIN - INĐIJA

(3 kolo)
28 - 34
Inđija

INĐIJA - SINĐELIĆ

(2 kolo)
29 - 29
Lazarevac

KOLUBARA - INĐIJA

(1 kolo)
33 - 33
Inđija

INĐIJA - SIVAC 69