19.02.2022. 18:00 Super "B" liga 2021/2022 12 kolo

Tim1 poluvreme2 poluvremeKraj
KOLUBARA121527
CRVENKA Jaffa101222

Izveštaj

Vrlo bitna pobeda naših rukometaša na startu drugog dela prvenstva Super “B” lige. Od starta utakmice naši su krenuli silovito i gostima su dozvolili da tek u 9. minutu postignu svoj prvi gol na utakmici. Na 7:2 u 13. minutu domaći su stali i gosti su za pet minuta stigli do izjednačenja. Trgle su se krtice i ponovo napravili razliku i na odmor se otišlo sa dva gola prednosti za domaću ekipu.
Drugo poluvreme slično prvom ali ovaj put gosti prvi gol postižu u petom minutu nastavka. I dalje je forsirana čvrsta odbrana i prednost je rasla do šest razlike. Do kraja utakmice domaći nisu dozvolili nikakvo iznenađenje i bodovi zasluženo ostaju u Lazarevcu.
Za igrača utakmice proglašen je igrač domaćih Miloš Protić koji je pored odlične igre u odbrani upisao i 11 golova.

Sudije: Danijel Stanković i Predrag Marinković iz Leskovca
Kontrolor: Milan Savković iz Kragujevca

Sedmerci: Kolubara 5-5; Crvenka 7-5
Isključenja: Kolubara 12 minuta; Crvenka 8 minuta

KOLUBARA: Beloševac; Filipović; Dijamatović; D. Jelenić; Nikolić; Trivić; O. Jelenić 1; Miloš Jovanović 2; Knežević 1; Protić 11; N. Đorđević 3; Ivanović; Đurđević 4; Krupniković 3.

CRVENKA: Marjanac; Radonjić 2; Nikolić 1; Pavićević; Tomić 1; Dragić; Čabrilo 3; Miloš Ivić 3; Delibašić; Feješ 4; Marko Ivić; Bošković 6; Račić 2.