У првој утакмици првог дела првенства наши рукометаши добро су се намучили како би дошли до бодова у Инђији. У првом нападу домаћи су повели али у наредном минуту три врло брза гола наше екипе. Наша предност је расла и долази до опуштања што домаћи користе и враћају се у игру. У 25. минуту имали смо предност од шест голова (12:6) и онда стајемо. До краја полувремена нисмо постигли ни један гол а домаћи успевају да вежу пет голова и на одмор оду са голом заостатка. Не предају се домаћи рукометаши и врло брзо почетком другог полуврена долазе до изједначења а око 40. минута су и повели а једног момента имали су и два гола предности. Наши момци се нису предавали и праве серију од 3:0 и враћају предност на нашу страну. Играло се гол за гол. Успели смо да нашу предност подигнемо на два гола али домаћи стижу и то. Душан Пановски са линије седам метара, минут пре краја, доноси предност „кртицама“. Имали су домаћи нешто преко 30 секунди напад за нерешен резултат али је у задњим секундама наш голман Мартиновић одбранио шут домаћих.
Играч утакмице био је наш Душан Пановски.