Освојили су наши рукометаши бодове на отварању овогодишње сезоне у Супер Б рукометној лиги Србије, али се може рећи врло тешко.
Побеђена је екипа РК Инђија из Инђије резултатом 31:27 (13:15). Од самог старта гости су повели и имали предност, чак и од три гола (6:3). „Кртице“ су се консолидовале и стигле ту предност али су гости на одмор отишли са два гола предности.
Друго полувреме донело је доста занимљиву борбу где су наши рукометаши стално били за петамагостима из Инђије, гледали смо доста изједначења и играло се гол за гол али су гости имали благу предност све до 46. минута када наши успевају да, први пут на утакмици, поведу. Код резултата 24:24 у 53. минуту наши играчи праве серију од 6:0 и тиме решавају питање победника ове утакмице.
За играча утакмице проглашен је наш голман Стефан Мартиновић. Треба поменути и да су наша крила Душан Пановски и Лука Микић постигли 21. гол.