Наши рукометаши победом су завршили овогодишње такмичење у Супер Б лиги. У Београду против екипе РК Синђелић „кртице“ су славиле резултатом 31:26 и сезону су завршиле на шестом месту.Ово је пета победа у низу.
Прво полувреме протекло је у благој предности наше екипе док се у другом полувремену углавном играло гол зта гол а наши су утакмицу решили око 50-ог минута серијом од 5:0 и до краја мирно одиграли за победу.