У утакмици прошлогодишњих суперлигаша наша екипа остварила је победу у врло тврдој утакмици. Први део утакмице протекао је у изједначеној борби и углавном се играло гол за гол. Обе екипе су у појединим моментима стизале и до два гола предности али се на одмор отишло са нерешеним резултатом.
Обилић је боље почео друго полувреме и имао благу предност. Имали су на голу одличног Тасића који је неколико контри одбранио а чак се уписао и у листу стрелаца. У 42. минуту Обилић стиже до три гола предности (19:16) и то као да је упалило аларм да се „кртице“ пробуде и заиграју одбрану и у наредних шест минута то је и дало резултата јер правимо серију од 7:1 и сада ми имамо три гола предности. Настављамо са чврстом одбраном и пред крај правимо још једну серију од четири везана гола и сада имамо пет голова вишка. До краја Обилић смањује за коначних 29:26.
Играч утакмице био је наш Вукашин Вујошевић.