Наша екипа остварила је врло битну победу на гостовању у Београду против екипе РК „Синђелић“. Резултат 27:25 (14:14). У првом полувремену имали су наши рукометаши једног момента и предност од четири гола разлике (13:9) у 22 минуту али долази до пада у игри и до краја полувремена постижемо само један гол а домаћи рукометаши додају гас и стижу нашу предност и на одмор се одлази нерешеним резултатом.
Друго полувреме почиње изједначеном игром. Можда и кључни моменат утакмице био је у 46. минуту када су домаћи имали предност од једног гола и седмерац који је наш голман Аћим Белошевац одбранио и у следећа два напада наши постижу два гола и до краја утакмице нису испустали предност.
Играч утакмице био је наш Вукашин Вујошевић.

Судије: Црњански Здравко – Бачка Паланка
Алимпић Миленко – Бачка Паланка
Делегат: Мандић Иван – Београд

С И Н Ђ Е Л И Ћ

Седмерци: 7-6
Искључења: 12 минута

Миленковић 4; Ристић 2; Дурацовић 1; Вукосавић; Станишић 2; Соврлић; Грујичић; М. Сојановић 8; Јаковљевић; Мицић; Станковић; Станић 6; Керкез; Шљивић; Ј. Стојановић 2; Ћирић.

К О Л У Б А Р А

Седмерци: 5-5
Искључења: 12 минута

Белошевац; Дијаматовић; Д. Јеленић; Н. Ђорђевић; Тривић 1; О. Јеленић; Ненадић 3; Милош Јовановић 2; Максимовић; Мирко Јовановић 5; Кнежевић 1; Протић; С. Ђорђевић; Вујошевић 4; Ђурђевић 2; Радовановић 9.