У пакленој атмосфери СРЦ Колубара наши рукометаши остварили су победу и повели у финалној серији Плеј оффа за улазак у Супер лигу. Гости из Кикинде боље су отворили утакмицу и већ у 7. минуту имали су предност од четири гола. Кртице се у старту нису снашле и ништа им није полазило од руке, да ли због важности утакмице или од препуне хале јер нико од ових момака није играо у оваквој атмосфери. Гости су успоравали игру у нападу и играли су добру одбрану у првом полувремену и стечену предност са почетка утакмице одржавали све до 42. минута када су наши рукометаши први пут изједначили. Резултатска клацкалица одржавала се до последњег минута када су Кртице први пут стекле два гола предности. Гости су 15 секунди пре краја са пенала поставили коначан резултат ове утакмице која је оправдала епитет финала две најбоље екипе.
Играч утакмице био је наш Вукашин Вујошевић.