RK Kolubara

Pobeda protiv Sivca

Kada se pogleda rezultat može se pomisliti da je lako ostvarena pobeda. Međutim, dosta su se namučili naši rukometaši da bi došli do ove pobede (32:24). Otpor gostiju slomljen je u zadnjih deset minuta jer je u 50-om minutu bilo dva gola prednosti za našu ekipu.
Dobro su počeli naši rukometaši i u 22-om minutu imali smo prednost od 5 golova a u narednih pet minuta gosti postižu pet golova i stižu do izjednačenja (14:14). Utakmica je bila egal sve do pomenutog 50-og minuta.
Igrač utakmice bio je naš Damnjan Jelenić koji se upisao 8 puta u listu strelaca.

Sudije: Ilić Nikola – Železnik