VEST

Srećni praznici
Pobeda uz neizvesnu završnicu

Imali su naši igrači prednost koja je jednog trenutka iznosila i devet golova razlike (37. minut), ali se gosti nisu predavali. U 58. minutu imali smo prednost od četiri gola ali smo dopustili da gosti postignu tri gola i dođu na gol zaostatka.

Pobeda Spartaka

Utakmicu 10. kola naši rukometaši izgubili su od ekipe Spartaka u Subotici. Vodili su domaći rukometaši do 25. minuta prvog poluvremena a onda je prednost bila na našoj strani do početka drugog poluvremena tj. od 35. do 40 minuta kada domaća ekipa pravi seriju od 4:0 i prednost nije ispustala do kraja utakmice.Za igrača utakmice […]

Pobeda protiv Sivca

Kada se pogleda rezultat može se pomisliti da je lako ostvarena pobeda. Međutim, dosta su se namučili naši rukometaši da bi došli do ove pobede (32:24). Otpor gostiju slomljen je u zadnjih deset minuta jer je u 50-om minutu bilo dva gola prednosti za našu ekipu.

Laka pobeda Vrbasa

Laka i zaslužena pobeda ekipe Vrbas Petrola. U prvih 15-ak minuta imali smo prednost, domaći su stizali i preuzeli vodstvo. U 22. minutu nismo iskoristili penal za izjednačenje i domaći koriste taj momenat i prave seriju od 5:0 i tu prednost su čuvali i povećavali.